הצהרת נגישות

דבר הסוכנות

חברת "מקלחונים נתיבות" פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בישראל. אנו רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, אשר זכאים ליהנות מנגישות מלאה בכל רחבי האינטרנט ובפרט באתרינו. אנו פועלים על פי המוגדר בחקיקת הנגישות. מטרתנו לאפשר לכל לקוח עם או בלי מוגבלות שירות נגיש ושיוויוני לכל איש.
במידה ויש לך שאלות, הצעות שיפור נשמח לקבל את פנייתך ולסייע בהקדם.

נגישות אתר

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים בעלי קשיים מכל סוג שהוא, לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. אנו פועלים למען שוויון הזדמנויות  במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
האתר תואם את המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ואת המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.
כמו כן, מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש במובייל. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן Chrome. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים,Ctrl+/Ctrl- ,Enter ו-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. יתר על כך ישנו רכיב נגישות באתר, יש ללחוץ על רכיב הנגישות ושם אלטרנטיבות הנגישות יופיעו עבורכם, כגון הגדלת טקסט, הקטנת טקסט, ניגודיות גבוהה, ניגודיות הפוכה, רקע בהיר, פונט קריא, ועוד. 

מידע על נגישות סניפים ומבנים

אין קבלת קהל נכון לשלב זה, כלל הפגישות נעשות באופן טלפוני \ מקוון.

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

אנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע או הצעות שיפור על מנת לשפר את הנגישות לגולש. בנוסף, אם במהלך הגלישה באתר חווית בעיה בנושא נגישות נשמח לקבל הערות והארות בנידון ע"י יצירת קשר, ניתן ללחוץ כאן לקבלת דרכי התקשרות.

תאריך עדכון הצהרה: 20/06/2022

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם :

לא רוצים לחכות ? אפשר להבין...
זמינים תמיד עבורכם :